Блог

Чи варто шукати роботу через рекрутингове агенство?

Як ми допоможемо знайти роботу?


Знайти роботу через рекрутингове агенство простіше, ніж при самостійному пошуку. Ми налаштували нетворкінг з кращими роботодавцями у Чернівцях та інших містах, тому з нашою допомогою ваше резюме потрапить саме до тієї компанії, яка підходить вам найбільше.

Також хочемо відповісти на питання, яке чуємо найчастіше - скільки коштують наші послуги - для шукачів роботи послуги безкоштовні.

Плюси співпраці з нами 


+ Співпрацюємо лише з надійними компаніями, тому ви можете бути впевненими в роботодавцях, які розглянуть ваше резюме.

+ Завжди пропонуємо прозорі умови праці, чесно розповідаємо про наших клієнтів.

+ Допоможемо вам зрозуміти в якій сфері краще розвиватися.

+ Підбираємо вакансії з урахуванням ваших скілів і запиту.

+ Не забуваємо про наших кандидатів. Навіть якщо цього разу не склалося, то через деякий час у нас з’явиться для вас ідеальна вакансія.

+ Ми знаємо що відбувається на ринку праці та що з цим робити.

В яких випадках не варто звертатися до рекрутерів?


Попри всі плюси співпраці з рекрутинговими компаніями, є випадки, коли звертатися за допомогою до них не варто:

  1. Якщо ви шукаєте роботу на кілька місяців. Компанії-клієнти рекрутерів вкладають кошти в пошук хорошого спеціаліста в надії на довготривалу співпрацю. Шукаючи роботу на місяць через агентство ви лиш витратите свій час.
  2. Якщо рекрутингова компанія має погану репутацію. На жаль в наш час є багато організацій, які враховують лише інтереси роботодавців, жертвуючи при цьому інтересами шукачів роботи. 

Хочу звернутися до агенції: як зробити це правильно?


Якщо ви вирішили звернутися за допомогою до нас - ви можете залишити відгук на вакансію, яка вас зацікавила, або ж просто зв’язатися будь-яким зручним для вас способом.
Який би спосіб зв’язку ви не вибрали, підготуйте зарання резюме. Воно потрібне буде для того, щоб ми підібрали для вас найкращий варіант роботи, а роботодавець зміг заочно познайомитися з вами.

Кандидатам